rozświetlacz z gąbeczką - Cashmere - polecany przez wizażystów

Cashmere Contouring

ROZŚWIETLACZ Z GĄBECZKĄ

Wizażystka Agnieszka Bil-Jabłońska / blog Agowe Petitki

Wiecie, czym różni się strobing od klasycznego konturowania twarzy? Między innymi tym, że do jego wykonania potrzebujesz praktycznie jednego kosmetyku – rozświetlacza. Zamiast cieniowania twarzy w myśl zasady jasno – ciemno, w przypadku strobingu bawisz się tylko światłem.

Tak jak w przypadku konturowania, strobing możemy wykonać na dwa sposoby: na sucho oraz na mokro. Dziś kilka słów o produkcie, który pomoże nam rozświetlić twarz na mokro.

ROZŚWIETLACZ Z GĄBECZKĄ

Perfekcyjnie modeluje twarz poprzez rozświetlenie. Podkreśla poszczególne partie – kości policzkowe, okolice oczu i łuki brwiowe oraz łuk Kupidyna. Lekka kremowo-żelowa konsystencja oraz specjalny aplikator z gąbeczką pozwalają perfekcyjnie i równomiernie nałożyć rozświetlacz, aby wydobyć naturalny blask każdej twarzy. Bogata kompozycja składników nawilżających dodaje makijażowi lekkości i trwałości.

Rozświetlacz Cashmere Contouring znajduje się w poręcznej wygodnej tubce zakończonej gąbeczką. Firma pomyślała o wszystkim: by produkt przypadkiem nie wydostał się z opakowania, mamy tu sprytne zamknięcie on/off, które ustawiamy w odpowiedniej pozycji w zależności od potrzeby.

Rozświetlacz Cashmere występuje w dwóch odcieniach: Golden Beige 01 oraz Rose Beige 02. Oba dość neutralne i przez to niezwykle uniwersalne. Golden Beige nie jest bardzo ciepły i brak tu wybitnie żółtych tonów. Rose Beige nazwałabym neutralnym beżem z kroplą różu w tle.

Rozświetlacz Cashmere Contouring ma płynną, mokrą konsystencję i daje jednolity, gładki połysk, niczym tafla wody. Nie ma tu widocznych drobinek, co stawia ten produkt wysoko na czele moich ulubionych rozświetlaczy.

Rozświetlacz Cashmere to produkt uniwersalny i wielozadaniowy. Ostatnio lubię aplikować go również na usta, pięknie je nabłyszcza i dodaje im pełności.

A jak z trwałością? Rozświetlacz Cashmere jest płynnym kosmetykiem, który po nałożeniu na skórę dość szybko zastyga, więc ważne jest, aby w miarę sprawnie go zaaplikować i rozetrzeć. Nie rozmazuje się podczas dnia, nawet wysokie temperatury i słońce nie są mu straszne.

GDZIE APLIKOWAĆ ROZŚWIETLACZ CASHMERE, BY UZYSKAĆ EFEKT STROBINGU?

Zasada jest bardzo prosta: rozświetlacz nakładamy w miejsca, które chcemy optycznie uwypuklić i dodać im blasku. Aplikujemy go na szczyty kości policzkowych, środek i czubek nosa, łuk Kupidyna. Dodatkowo możemy nałożyć rozświetlacz na czoło tuż nad brwiami, na środek brody, pod brwią, w wewnętrzne kąciki oczu czy na środek powieki.